Seiko Prospex 19mm Genuine Silicone Rubber Band Color Navy R03C011J9 New Description Brand new. Genuine silicone band for SBEX009/8L55-00E0. Model Number: R03C011J9 Size: A (12 o'clock side): 75mm / B (6 o'clock side): 140mm / C (buckle width): 18mm / D (lug width): 19mm Material: Silicone Color: Navy Spring bar: C190FS (sold separately) Bulk Discount Discounts are available for bulk purchases of small items! For more information, please contact us by specifying the desired product. Payment We accept ebay Management only. Please make a payment withen 3days after the purchase. Shipping FedEx, Japan Post, DHL, etc. We cannot ship to any address other than the one entered at the time of purchase. If you change your shipping address after shipping, a separate shipping address correction fee will be charged. I will inform you the tracking number by email once shipped it out. The item will be shipped out from Japan. International Buyers - Please Note: For buyers in the United States: Import duties and taxes are included in the item price or shipping cost. Items shipped to the U.S. are sent under the Delivered Duty Paid (DDP) method, which means all import-related charges are prepaid. You don’t need to pay any additional fees when your order arrives. For buyers outside the United States: Import duties, taxes, and charges are not included in the item price or shipping cost. These charges are the buyer’s responsibility. Please check with your country’s customs office to determine what these additional costs will be before bidding or buying. These charges are normally collected by the delivering freight (shipping) company or when you pick the item up do not confuse them for additional shipping charges. We do not mark merchandise values below value or mark items as gifts US and International government regulations prohibit such behavior. Provided by HARU
Related products
Speidel lady's 10mm 11mm 12mm 13mm st. steel gold tone stretch watch band