Nike Utility Speed Backpack Unisex Gym Travel Bag Khaki Tan NWT FN4106-251
gtin13: 725380432974 Department: Men Theme: School Material: Polyester Features: Adjustable Strap Country/Region of Manufacture: Vietnam Size: 47 cm (W) x 27 cm (H) x 21 cm (D) / 18.5" x 10.6" x 8.3" inches MPN: FN4106-251 Model: Nike Utility Speed Backpack UPC: 725380432974 Color: Khaki Closure: Zip Occasion: Casual, Travel Product Line: Nike Utility Speed Backpack Vintage: No Brand: Nike Style: Backpack